FCI - Fédération Cynologique Internationale

Związek Kynologiczny w Polsce

Husse

Informacje / About us

Przydomek Soroli FCI został zarejestrowany 13 lutego 2012 r. pod numerem 97/12. Jesteśmy domową hodowlą, w której mieszkają sunie ras: owczarek szkocki krótkowłosy (collie smooth) i owczarek szkocki długowłosy (collie rough). Szczenięta z naszym przydomkiem będą pojawiać się tylko okazjonalnie. Spotkać nas można na wystawach w Polsce oraz podczas kolakowych spotkań na terenie wielkopolski i nie tylko ;)

Mieszkańcy Soroli

Pierwszym mieszkańcem naszego domu była Luna, sznaucer miniatura.
W 2006 r. dołączył Cezar, pies w typie collie i on rozkochał nas w tej rasie. Cezar jest rodzinnym bohaterem, ostrzegł nas przed nawałnicą, która 21.06.2006 r. przeszła przez nasze miasto. Nawałnica trwała zaledwie 5 minut, ale uszkodziła dach naszego domu i powaliła drzewa.
Mamy wobec niego dług wdzięczności i dlatego też postanowiliśmy zająć się hodowlą tej rasy.
Mieszka z nami również Hugo, radosny terier, który swoim temperamentem dostarcza nam pełen wachlarz uczuć ;-)
Soraya przyjechała do nas 17.06.2010 r z Katowic, z hodowli Ducatti. To suczka o wspaniałym, wyważonym, pogodnym charakterze. Doskonale wyczuwa nastroje domowników, potrafi swoją ofutrzoną łapą ocierać łzy płaczącego dziecka.
Ada dziękuje Ci za nasze ?czarne szczęście?.

Olive przyjechała do nas 1.10.2011 r z Petrovic w Czechach, z hodowli Krásná Louka. To nasza ?ruda torpeda?, suczka o żywiołowym charakterze, wiecznie ?uśmiechnięta? i chętna do pracy. Swoim energicznym merdaniem ogona wita każdego gościa.
Tereza dziękuje Ci, za to że nam zaufałaś i zgodziłaś się by Oli zamieszkała w naszym domu.

Ważne osoby w Soroli

Arek, mój mąż, bez którego udziału nie mogłabym realizować swoich marzeń, a które stały się naszym wspólnym celem.
Lekarze weterynarii lecznicy w Kostrzynie, którzy czuwają nad zdrowiem naszych psów. Fantastyczni ludzie, którzy z wielkim zaangażowaniem i profesjonalizmem niosą pomoc swoim pacjentom.
Karolina, nasz dobry duszek :) towarzyszka wspólnych podróży wystawowych i kolakowych spotkań. Nie rozstaje się z aparatem fotograficznym i uwiecznia najwspanialsze chwile z życia naszych czworonogów. Jest autorką większości zdjęć na naszej stronie.
Sylwia, która towarzyszy nam od początku naszych zamierzeń, jest specjalistką od zarażania pasją, ekspertem żywieniowym, szkoleniowym i moim wsparciem w trudnych chwilach. Jest właścicielką najwspanialszych na świecie dogów niemieckich Korkosmoka i Czarnej Pumy ;)
Dawid, autor strony internetowej i miłośnik naszych suczek.
Nasi Sąsiedzi :)

Bardzo Wam dziękuję,
Hania